fbpx

ALTERNATIVE REALITY

NGO • Social and culture projects • Volunteering center

MĀCĪBU PALĪGI

Mūsu talantīgie jaunie mācību palīgi ir gatavi palīdzēt 1.-7. klašu skolniekiem ar skolas programmas apgūšanu un majas uzdevumu pildīšanu dažādos mācību priekšmetos.

Un, protams, daudz jautrāk un interesantāk bērniem apgūt matemātiku kopā ar Hogvarta skolas absolventu – maģijas bakalauru, vēsturi – kopā ar mūku, dabas zinibas kopā ar feju! Mūsu pasakainie varoņi neformālā gaisotnē un draudzīgā atmosfērā palidzēs bērniem apgūt skolas programmu ar ZOOM nodarbībām!

Daniels

Matemātika un ķīmija

Daniels is vairāku Latvijas Olimpiādu uzvarētājs tādās zinībās, kā matemātika, algeba un ķīmija. Ciparu un simbolu burvestība – ir viņa stihija.

Jelizaveta

Dabas zinības

Feja, kas izcili parzin dabas parādības, to spēku un harmoniju. Un ir gatava palīdzēt bērniem apgūt šos dabas brīnumus.

Pieteikties mācību stundai

Jegors

Vēsture

Vēsture vienmēr bija visizglītotako cilveku rokās. Un viduslaikos tie bija mūki, kuri prata lasīt, rakstīt un analizēt notiekošo pasaulē. Mūsu mūks zin ļoti daudz interesantus vēsturiskus faktus un var palīdzēt bērniem atklāt vēstures noslēpumus.

Pieteikties mācību stundai

Kristiāns

Angļu valoda

Valodas – ir kā atslēgas. jo vairak valodas tu zini, jo vairak durvis vari atvērt. Un istais džentelmenis Kristiāns spēs palidzēt tev atvērt durvis uz angļu valodas pasauli.


Want to work with us?


Print Friendly, PDF & Email
%d