fbpx

ALTERNATIVE REALITY

NGO • Social and culture projects • Volunteering center

Digitālā jaunatnes balss

01.09.2021. – 30.08.2022.

Šis projekts sniedz iespēju Latvijas jauniesiem izteikt savas domas un iegūt jaunas plašākas kompetences gan digitālo tehnologiju jomā, gan komnikācijas un pašizpauses jomā.

Projekta ietvaros mēs aicinam pievienoties jauniesus no visas Latvijas, vecumā no 13 lidz 30 gadiem, kuri vēlas izmēģināt savus spēkus radio veidošanā, interviju un podkastu izgatavošanā.

Šī ir iespēja izpaust savus viedokļus par jaunatnei aktuālām tēmām, atrast domubiedrus, iegūt praktisku pieredzi žurnalistikā, uzlabot savas komunikācijas prasmes, un vēl jo īpaši – digitālo tehnoloģiju pārzināšanas iemaņas.

Projekts “Digitālā jaunatnes balss” aicina pievienoties jauniešus bez jebkādiem ierobežojumiem, no dažādam socialām vai nacionālam grupām, neatkarīgi no dzimuma, rasas, reliģiskās, etniskās piederības. Šī ir iespēja atrast to, kas spēj vienot mūsdienu jaunatni kopā, un būt sadzirdētiem plašajā pasaulē.

Piesakieties dalībai projektā VISĀ PROJEKTA GARUMĀ ŠĒIT un mēs uzaicināsim jūs uz tuvāko projekta pasākumu vai tikšanās reizi.

Klausies mūsu podkastus Spotify šeit

Līdzfinansē Eiropas Savienība. Šī  publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu