fbpx

Jauns gads – jauni projekti!

Esam lepni ar to, ka no pieciem iesniegtiem 2020.g. 3.raundā projektiem ir apstiprināti trīs – 2 projekti ar Eiropas Solidaritātes Korpusa atbalstu un 1 projekts Erasmus+ programmas ietvaros!

2021.gada gaitā centisimies maksimāli kvalitatīvi īstenot ne tkai jaunus projektus, bet arī tos, kas iesniegti un apstiprināti ieprieksējos periodos, un vēl gaida savu zvaigžņu stundu COVID-19 pandēmijas dēļ. Patiesi ceram, ka 2021. gads būs projektiem, dalibnieku smaidiem pilns un rezultātiem bagāts.

Jauni projekti 2021:

Eiropas Solidaritātes Korpusa prgogammas ietvaros

“Maija Grāfa svētki 2021: vienoti dažādībā” – grupas brīvprātīgā darba projekts, veltīts ikgadējā multikultūru festivāla “Maija Grāfa svētki” organizēšanai Rīgas sirdī. Projektā var pieteikties 12 jaunieši no Latvijas un 5 no ES valstīm.

Vairāk info: Maija Grāfa svētki 2021

“Skaņu Taka 2021” – darba projekts, kurā mūsu organizācija nodarbina 2 dalībniekus ar īpašām vajadzībam ar mērķi palīdzēt viņiem aktīvi socializēties, iegūt jaunas zināšanas, prasmes un darba pieredzi. Sagaidām no šī projekta, ka kopā izveidosim interneta radio, kur būs vieta intervijām ar Erasmus+ un ESC dalībnieku intervijām, atskatiem, sociālām diskusijām, dažādu kultūru mūziku un daudziem citiem saistošiem jaunumiem.

Erasmus+ programmas ietvaros

“Circus Pedagogy for Youthwork” apmācības jaunatnes darbiniekiem hobby circus iemaņu apgūšanai un ieviešanai darbā ar jaunatni. Sagaidām lieliskus eksperta trenerus un daudz jaunas tehnikas un radošās metodes jaunatnes piesaistīšanai ar cirka metodēm

%d bloggers like this: