fbpx

Ko jaunieši domā par brīvprātīgo darbu?

Kā jūs domājiet, ko tad sniedz jauniešiem iespēja piedalīties brīvprātīgā darba projektos? Ko var iemācīties, ko var uzzināt?

Pajautāsim mūsu jauniešiem:

Natālija uzskata, ka brīvprātīgais darbs ir sniedzis viņai iespēju justies patiesi vajadzīgai, izjust to, ka viņa tiešām spēj paveikt lielus darbus, par ko vēl gadu atpakaļ nevarētu iedomāties.

Daniils uzskata, ka brīvprātīgais darbs irtas darbs, kur cilvēks iegulda dvēseli negaidot atalgojumu, un par to saņem vēl lielāku gandarījumu, redzot sava darba augļus, kad tie nes labumu citiem.

Nika atzīst, ka dalība brīvprātīgā darba projektos palīdz viņai atrast jaunus draugus, un arī iemācīties labāk plānot savu dzīvi un laiku.

Viktorijai priecē, ka var realizēt tik daudz foršas idejas un darīt to visiem kopā

Karīna no Ukrainas vēlas piedalīties brīvprātīgā darba projektos ne tikai Latvijā, bet apceļot arī citas valstis Eiropā

Emīlija pati brīnās par sevi, jo pirms piedalīties projektos, viņai nepadevās angļu valolda un viņa bija pārliecināta, ka nespēs sarunāties ar citiem. Bet tagad sarakstās un sazvanās ar jauniem draugiem no Eiropas katru nedēļu!

Kristīne vairs nebaidās no bērniem un pat vada tiem deju nodarbības

Valērija iegūst pieredzi pasākumu oprganizēšana un komandas vadīšanā – un tas viņai lieliski padodas!

Un mēs varam godīgi atzīties, ka mīlam viņus visus un jau uzskatam šos jauniešus par savu ģimeni. Beidzoties projektam, jūtam, ka jau sākam ilgoties pēc šiem jauniešiem.

Gaidam jaunas iespējas un junus projektus, lai varētu atkal sanākt kopā un uztaisīt ko kosu un varenu!

%d bloggers like this: