fbpx

3. februārī notika lieliska pirmizrāde – interaktīvais labdarības pasākums „Mazais princis”, kas tiek īstenots projekta “Mandarīnu Zeme” ietvarosMūsu komandu pārņēma emocijas: sākumā mēs visi bijām ļoti satraukti, jo bija jāņem vērā daudzus sīkumus, kā arī dažiem no mums tā bija pirmā publiskā uzstāšanās mūžā 🍊🍊🍊
Mūsu burvji sagaidīja bērnus no: Atbalsta centra bērniem un ģimenēm „Roku rokā”, Dienas centra „Stropiņš”, Atbalsta centra bērniem un ģimenēm „Sirdsgaisma” un VSAC “Rīga” filiāle.
Ar vārdiem nevar izteikt, cik priecīgi mēs bijām redzēt bērnu laimīgos smaidus un iedvesmotās acis!🥰

Jau novembrī sākās jaunā pasākuma organizēšana, taču janvārī kopā ar ESC projekta brīvprātīgajiem turpinājām gatavošanos vēl aktīvāk. Mēs gaidām ciemos 330 bērnus, kuriem vietējie un ārzemju brīvprātīgie ir sastādījuši ziemas interaktīvo pasākumu. Un, par laimi, šogad mums būs iespēja tikties ar bērniem un rīkot pasākumu @narnija.lv klātienē.

Ikgadējā integrējošo pasākumu sērija tiek organizēta sociālā projekta „Mandarīnu Zeme” ietvaros, ar brīvprātīgo palīdzību. 

Pasākumos piedalās gan bērni no dažādām ģimenēm, bērni no Latvijas bērnu namiem, internāta skolām, sociāliem dārziņiem, krīzes centriem, kā arī bērni no Ukrainas bēgļu ģimenēm.  

Jau šajā piektdienā mēs gaidām bērnus no krīzes centriem un bērnu namiem uz pirmo interaktīvo pasākumu.

„Mazais Princis” – stāsts, kas māca par mīlestību, draudzību, prasmi saskatīt daiļumu, māca pārvarēt savas bailes un robežas. 
Šis ir stāsts, kas atminēsies gan bērniem, gan pieaugušajiem. Mēs cenšamies sniegt bērniem galveno stāsta domu un ideju, sniegt viņiem cerību un ticību saviem spēkiem.

#manasolidaritāte#ESSolidaritātesKorpuss#iespējasjauniešiem#JSPA#Altreality#EUSolidarityCorps#ESC #MZ2023

Project “Mandarine Land 2023” was co-funded by the European Commission Solidarity Corps, administered by the Agency for International Programs for Youth in Latvia. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

%d bloggers like this: