fbpx

ALTERNATIVE REALITY

NGO • Social and culture projects • Volunteering center

AltRealityESCESSolidaritatesKorpussJSPAsocial projectxeNOphobia

radošā darbnīca “KSENOFOBIJA LATVIJĀ”

Un mums ir kaķu diena! 🐱🐱🐱Februārī “XeNOphobia 2.0” projekta ietvaros, notika otrā radošā darbnīca “KSENOFOBIJA LATVIJĀ”.

Mēs meklējām simbolu, kas palīdzētu mums labāk nodot savas domas sabiedrībai.Notika brīva komunikatīvā diskusija ar ekspertu no Valsts statistikas pārvaldes. Kopā mēs apspriedam par minoritāšu skaitu un attieksmi pret tiem Latvijā.

Pēc kā grupās veicam radošus darbus un apspriedām, kādā veidā ir iespējams popularizēt savus darbus Interneta vidē. Bija ļoti dažādas un provokatīvas idejas, kas skāra tādu tēmu kā latvieši ar afroamerikāņu saknēm, tā sauktie “afrolatvieši”, kas radīja mūsu ideju. Mēs vienojāmies, ka ksenofobijas problēmu vislabāk nevar pateikt cilvēki, bet gan. Jā, jā kaķi!

Tie var būt pilnīgi atšķirīgi – dažādu krāsu, dzīvo dažādos apstākļos, var būt tīri vai nemazgāti. Neskatoties uz iespējamiem trūkumiem, viņi vienmēr tiks mīlēti un pieņemti.Šis attēls ir tieši pretējs tam, kas notiek cilvēku sabiedrībā. Šis piemērs liek domāt, ka mēs kā cilvēki varam būt atšķirīgi, bet tomēr mums būs vajadzīgs cilvēku atbalsts un solidaritāte. Tas pierāda, ka jums nevajadzētu spriest pēc apģērba.

Tikšanās rezultātā mēs izveidojām motivātorus. Redzēsim, cik daudz viņi var, un popularizēsim domu, ka Latvijā un Eiropā nav vietas ksenofobijai.

#ESSolidaritātesKorpuss #EUSolidarityCorps #solidaritāte #manasolidaritāte #xenophobia2_0

%d